כיריים אינדוקציה

אינדוקציה – הדרך היעילה והבטוחה להפעיל את הכירה

מה מאפיין כיריים הפועלים בטכנולוגיית אינדוקציה? אלו יתרונות יש לשימוש בחשמל על פני שימוש בגז? ומדוע דרך זו בטיחותית יותר לעבודה במטבח?

כיריים אינדוקציה פועלים עם סלילים מגנטיים שממוקמים מתחת למשטח זכוכית קראמית
ויוצרים אפקט חום מדויק.
החום נוצר באמצעות שדה מגנטי בקוטר המתאים לתחתית כלי הבישול, מה שהופך כיריים מן הסוג הזה לאלטרנטיבה ראויה לכיריים גז – ובטוחה הרבה יותר.
כמו כן, שיטת האינדוקציה מציעה עוד מגוון רחב של יתרונות והיא מתאימה לשימושים רבים.

המהפכה הקולינארית מגיעה אליך

חברת SONAR משתתפת במהפכה קולינארית ויכולה להביא גם אליך את מותגי היוקרה החדשים של המטבח הישראלי.
אנו משווקים דגמים שמיוצרים לפי הזמנה באיטליה ואם ברצונך לדלג על הקריאה ולהכיר את המוצרים כבר כעת, אצלנו מחכה לך קטלוג מרשים, הכולל קולטי אדים, כיריים חשמליות ומגוון מוצרים בטוחים, מהירים וקלים לניקיון. שווה להציץ!

היתרונות של כיריים אינדוקציה

השימוש בסלילי חשמל כתחליף לגז מוכיח את עצמו במטבח. ראשית, כיריים אינדוקציה משתמשים באנרגיה יעילה שאינה הולכת לאיבוד.
כאמור, במהלך הבישול נוצר מתחת לסיר שדה מגנטי שמחמם רק אותו, בעוד האזור מסביב נותר קר. המשמעות היא שכל עוד לא מונח סיר על הכיריים, הן לא יתחממו.
החיסכון בהוצאות יכול להגיע לעשרות שקלים בחודש ומאות שקלים בשנה – ויש גם היבט בטיחותי.

פתרון בטיחותי למטבח הביתי

כיריים אינדוקציה הם הבחירה של יותר ויותר ישראלים הודות לכך שהם הרבה יותר בטיחותיים. הזרם המגנטי ממוקד בנקודת המגע שבין אזור הבישול לסיר, ובכל מקרה אין שום סוג של שימוש בלהבות. מעבר לכך, אזורי הבישול מתקררים מיד עם הסרת הסיר וקל לנקות אותם.

ממלאים את הפונקציה במטבח שלך

לחברת SONAR קולקציה רחבה של כיריים בטכנולוגיית אינדוקציה לרבות פונקציות מתקדמות כמו סליידר עגול לקביעת העוצמה, אזורי בישול גמישים ותכניות בישול אוטומטי. אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר או לחייג 03-6158818 ולקבל הצעת מחיר מסודרת לניצול היתרונות של כיריים אינדוקציה.