קולטי אדים

קולטי אדים מעוצבים למטבח

חברת SONAR מזמינה אתכם ליהנות מעיצוב עוצר נשימה ומפסגת הטכנולוגיה אצלכם במטבח, באמצעות מוצרי חשמל המיוצרים עבורנו בבלעדיות במפעלים מתמחים באיטליה.

לחברת SONAR קולקציות של מוצרים,לרבות קולטי אדים, המאפשרות התאמה מרבית לעיצוב המטבח ברמת הגימור, המרקם והצבע. בחירת מוצרים מאותה הקולקציה, מייצרת סינרגיה עיצובית בין התנור, הכיריים ומוצרי חשמל נוספים.

פרטים נוספים
שואפים גבוה: קולטי אדים שקובעים סטנדרט חדש חלוצת קולטי האדים בישראל ממשיכה להעלות את הרף, עם ליין מעוצב של מוצרים מבית Air One האיטלקי – קונצרן בינלאומי המתמחה בייצור ועיצוב קולטי אדים בסטנדרטים הגבוהים בעולם:

• פאר היצירה במטבח שלך – עיצובים אקסקלוסיביים שזכו לשבחים בתערוכות בינלאומיות. העיצובים המיוחדים כוללים קולט בעיצוב אהיל ייחודי, קולטים בעיצוב כפרי בשילוב מסגרת עץ וקולטי אדים ורטיקאליים בגימור אלגנטי של זכוכית שחורה או לבנה, בעיצוב גלי מיוחד.

• מבחר רחב של עיצובים – המאפשר התאמה מרבית לקונספט העיצובי של המטבח, באמצעות ליין רחב של קולטי אדים: תקרתיים, ורטיקאליים, תלויים וגם קולטי אדים נסתרים עם מנגנון המעלית – שמעלה ומוריד את הקולט מתוך ארון האי במטבח.

• עוצמת יניקה גבוהה במיוחד – המאפשרת טיהור יעיל ומהיר של האוויר במטבח בהספק של עד 1,800 מק"ש.

• אפשרויות מתקדמות נוספות בדגמים מובחרים – כגון הפעלה בשלט רחוק, תאורה דקורטיבית מרהיבה ומסך מגע. ייחודי! מנגנון יוניזיטור לטיהור אוויר.

INCEILING

קולט אדים מנורה שקוע תקרה 90 ס"מ

UP-RIGHT

קולט מעלית בנוי בארון

BACH

קולט אדים ייחודי אינטגרלי בתוך השיש

CHOPIN

קולט אדים ייחודי אינטגרלי בתוך השיש רוחב 90 ס"מ

SLTC919 – WING

קולט אדים בנוי עם כנף זכוכית נפתחת - 85 ס"מ

INCASSO PRO

קולט אדים בנוי בארון - 52/78 ס"מ

SL 907

קולט אדים בנוי בגימור נירוסטה וזכוכית לבנה

AIDA 90

AIDA

קולט אדים בנוי 53/73 ס"מ

RIGOLETTO

קולט אדים בנוי 53/73 ס"מ

SL 913

קולט אדים בנוי בגימור זכוכית לבנה

SL 914

קולט אדים בנוי בגימור זכוכית לבנה

SL 909

קולט אדים בנוי מקצועי 90 ס"מ - נירוסטה