כיריים יוקרתיים

כיריים

כיצד בוחרים כיריים יוקרתיים? היכן הכי כדאי לרכוש כיריים המשלבים טכנולוגיה מתקדמת ועיצוב חדשני?

יותר ויותר ישראלים מבינים בבישול ואפיית גורמה ומבקשים לעצמם מטבחים המשלבים עיצוב יוקרתי עם מכשירי חשמל מתקדמים הזורמים הרמונית עם מראה המטבח והופכים את מלאכת הבישול, האפייה והאירוח לקלים יותר הודות לטכנולוגיות מתקדמות המצויות בתנורים, קולטי אדים, כיריים, מקררים ועוד.

הכיריים הם חלק בלתי נפרד מהמטבח.
המהפכה הקולינרית הסוחפת את הישראלים מביאה עמה חשק לרכוש מוצרי יוקרה מהמעלה הראשונה שישדרגו כל מטבח מעוצב ויהפכו אותו למטבח על.
כיריים מגיעים במגוון סוגים, עיצובים, גדלים וגוונים.

כדי להבין מהו הסוג המתאים למטבח שלך בדיוק, כדאי להכיר סוגי כיריים מקרוב ולבחור כיריים שיתאימו לך בדיוק לטעם האישי, לסגנון המטבח ולאופי האישי.

כיריים גז

זה הזמן לשכוח ממה שידעת על כיריים גז ולהכיר את הכיריים המתקדמים ביותר הן טכנולוגית והן עיצובית ההופכים את החיים במטבח לקלים במיוחד בזכות הפעלה באמצעות מסך מגע, תצוגה דיגיטלית של עוצמת המבערים לשליטה מקסימלית על הבישול ולא פחות חשוב מכך – טיימר לכיבוי אוטומטי של הכיריים לביטחון מרבי.

כיריים אינדוקציה

כיריים המציעים ביצועים גבוהים ואמינים, עוצמת בישול גבוהה המלווה בסליידר עגול לדיוק מרבי בעוצמת הבישול וכן אזורי בישול גמישים המאפשרים הנחה של מספר סירים בו זמנית בכל אזור.
כמו כן, מצוידים הכיריים בטיימר לכיבוי עצמי וחיישנים לזיהוי גודל הסיר.
בדגמים מובחרים אף ניתן למצוא תכניות בישול אוטומטיות וכן כיריים אינדוקציה בגימור טיטניום.

כיריים קרמיות

כיריים יוקרתיים המציעים עמידות גבוהה וביצועים מדויקים. הכיריים מצוידים במשטחי זכוכית קרמית של יצרן צרפתי מוביל ונחשב.
כיריים קרמיות אלו, מצוידים בטיימר לכיבוי עתידי, תצוגה דיגיטלית ואפשרות לבישול מהיר במיוחד הודות לטכנולוגיה חדשנית (HI LIGHT).

כשטכנולוגיה מתקדמת פוגשת יופי עוצר נשימה SONAR

כאמור, כיריים הם מוצר חובה בכל מטבח.
אנשים המבינים באיכות ועיצוב, מחפשים כיריים עם אפקט וואו.
כזה שגם ידהים חיצונית, גם יזרום הרמונית עם שאר מכשירי החשמל המתקדמים במטבח שלך
וגם ידהים בביצועים, יקל על הבישול ויהפוך אותו לחוויה.

חברת SONAR משלבת ניסיון עתיר שנים עם מומחיות איטלקית בייצור מוצרי יוקרה מעוצבים למטבח ומביאה לך סטנדרטים חדשים בקולקציות מתקדמות של מוצרי יוקרה למטבח.
המילה האחרונה בעולם בטכנולוגיה, עיצוב וחדשנות, נפגשת במטבח שלך עם ליין כיריים במגוון של גימורים מרהיבים ביניהם נירוסטה מוברשת, משטח זכוכית שחור לבן או מראה המציעים ביצועי על ההופכים את הבישול לחוויה מעולם אחר.

זה הזמן להיכנס לגלריית הכיריים המושלמת של SONAR ולהתפעל מקרוב מהיוקרה, מהעיצוב ומהטכנולוגיה המתקדמת – ולהתחדש!