פרופיל

"אופנות דועכות, סטייל נשאר לנצח". איב סאן לורן

חברת SONAR הוקמה בשנת 1977. מאז החברה מתמחה בייצור ושיווק מוצרי חשמל למטבח.
מאז ועד היום חמישה מהמפעלים הגדולים באיטליה, זוכי פרסי עיצוב בינלאומיים, מייצרים בבלעדיות קולקציות ייחודיות של מוצרי חשמל למטבח עבור חברת SONAR.
לכל אחד מהמפעלים שנים רבות של ניסיון והתמחות בתעשיית מוצרי החשמל. המפעלים מקפידים על ייצור איכותי, גימור ברמה הכי גבוהה וייצור באמצעות חומרי גלם מהאיכותיים ביותר.
הקולקציות של SONAR מביאות למטבח מוצרים בעיצוב אקסקלוסיבי המתכתב עם הטרדנים העכשוויים בעיצוב המטבח, המגמות והחידושים העולמיים: משחור מבריק ועד נירוסטה מוברשת, ממראה כהה ועד סגנון כפרי ויקטוריאני. לכל קולקציה צבע, טקסטורה ומרקם משלה – המשתלבים בקונספט של המטבח ושומרים על אחידות עיצובית בין חלקיו. זאת בשילוב סינרגיה בין הקולקציות של המוצרים.  

לאחרונה SONAR החלה להשתלב גם בתחום המקררים. גם בתחום זה SONAR בחרה ביצרן מתמחה ומנוסה מתחום הקירור.
בנוסף לכך, נלקח בחשבון פרמטר חשוב כהוא זה לתחום קירור המזון- התאמה אופטימלית לאקלים הישראלי. 

חברת SONAR מציגה: עיצובים עוצרי נשימה למטבח שלך.
המהפכה הקולינארית המתחוללת בעשור האחרון ברחבי הארץ, מגיעה בשנים האחרונות לתחומי המטבח הביתי. את התיאבון לטעם טוב משביע SONAR – מותג היוקרה של מוצרי החשמל למטבח, המשווק קולקציות חושניות המיוצרות לפי הזמנה באיטליה.מובילים את מהפיכת העיצוב במטבח
מאז הקמתה בשנת 1977, התמחתה SONAR מבית סמגל אלקטריק בייצור ושיווק מוצרי חשמל למטבח.
ההבנה שהקהל הישראלי אינו מסתפק יותר בביצועים ורעב לעיצובי יוקרה, הובילה בתחילת שנות התשעים למהפכה: העברת הייצור למפעלים הגדולים באיטליה, מולדת האופנה העולמית.

מאז ועד היום חמישה מהמפעלים הגדולים באיטליה, זוכי פרסי עיצוב בינלאומיים, מייצרים בבלעדיות קולקציות ייחודיות של מוצרי חשמל למטבח עבור חברת SONAR.
השילוב בין הניסיון עתיר השנים של SONAR לבין המומחיות האיטלקית בייצור תכשיטי יוקרה למטבח, מביא עד אליך את הסטנדרט העיצובי והטכנולוגי החדיש ביותר בעולם.

קולקציות של עיצובי יוקרה

הקולקציות של SONAR מביאות למטבח מוצרים בעיצוב אקסקלוסיבי המתכתב עם האופנות, המגמות והחידושים העולמיים: משחור מבריק ועד נירוסטה מוברשת, ממראה כהה ועד סגנון כפרי ויקטוריאני. לכל קולקציה צבע, טקסטורה ומרקם משלה – המשתלבים בקונספט של המטבח ושומרים על אחידות עיצובית בין חלקיו.

הבשורה של SONAR: מוצרי חשמל למטבח גם אופה, גם יפה!
הגזרה הנחשקת של כל אחד מהמוצרים עוטפת טכנולוגיות חכמות וביצועי על מרשימים, שנותנים את הטון בעולם מוצרי החשמל למטבח. ליין המוצרים של חברת SONAR כולל מוצרי חשמל למטבח, המיוצרים כל אחד במפעל הנחשב למומחה בתחומו:

תנורי אפייה בנויים
בטכנולוגיית Full Touch אלגנטית ומגוון אפשרויות מתקדמות כגון תכניות שף אוטומטיות הפועלות בטכנולוגית אפייה מהירה ואחידה מארבעה מוקדים שונים.

קולטי אדים מעוצבים
SONAR נחשבת לחלוצת קולטי האדים בישראל. החברה משווקת קולטי אדים נסתרים בטכניקת המעלית, בעלי מנועים חזקים ושקטים במיוחד מבית קונצרן Air One האיטלקי, עם עצמת יניקה של עד 1,800 מק"ש. קולטי אדים בעיצוב גוף תאורה ועוד..

כיריים גז, קרמיות ואינדוקציה
קולקציה רחבה בטכנולוגיית אינדוקציה, כולל סליידר עגול לקביעת העוצמה, אזורי בישול גמישים, תוכניות בישול אוטומטי! וביצועים מרשימים המבוססים על חומרה מתוצרת Germany EGO.ייחודי ל-SONAR! כיריים אינדוקציה בגימור טיטניום מרהיב, עמיד וקל לניקוי.ליין מוצרי החברה כולל מגוון מוצרים נוספים.

לקולקציית מוצרי חשמל למטבח

מוצרי SONAR עומדים בתו תקן בינלאומי מהמחמירים בעולם, ומלווים בשירות VIP:
תחנות שירות וותיקות בפריסה ארצית המספקות מענה במקום אחד, וחוסכות את ההתרוצצויות מהחנות ליבואן.
זו הדרך שלנו להעניק לך יופי של חוויה – במטבח ומחוצה לו.
המטבח הוא הלב של הבית.
הגיע הזמן להעלות את הדופק…

מפעלי היצרנים של SONAR באיטליה :

מפעלי היצרנים של SONARROSA, ITALY
מפעל לייצור תנורי אפיה וכיריים
מפעלי היצרנים של SONAR FABRIANO , ITALY
מפעל הפיתוח וייצור של כיריים אינדוקציה,קרמיות , מקררי יין וקולטי אדים
מפעלי היצרנים של SONARMODENA , ITALY
מפעל הראשי לפיתוח וייצור קולטי אדים פרימיום
מפעלי היצרנים של SONARFABRIANO , ITALY
מפעל ייצור כיריים קרמיות וקולטי אדים
מפעלי היצרנים של SONARITALY , VICENZA
מפעל המרכזי לפיתוח וייצור תנורי אפיה ואידוי ,מיקרוגלים, כיריים גז ,אינדוקציה, מדיחי כלים