קולט אדים – כל היתרונות

אנשים רבים מתלבטים האם להתקין במטבח החדש שלהם קולט אדים.
קולט אדים הפך לא רק למוצר חשמלי בסיסי אלא לפריט עיצובי לכל דבר.
היום יש אפילו כאלו שמגיעים בשילוב של גוף תאורה ולכן האורחים שלנו בכלל לא יודעים שמדובר בקולט אדים. בנוסף, הם מגיעים בשלל סגנונות ומכל מיני סוגים של חומרי גלם וכך אנו יכולים לשלב אותם בהרמוניה מושלמת עם העיצוב שאנו בוחרים למטבח שלנו.
לבחירה להתקין קולט אדים במטבח קשת רחבה של יתרונות.

 

מנדף את העשן ואת כל הריחות הרעים מהמטבח והבית

כולנו מכירים את הריח של הטיגון אחרי הבישולים לקראת סוף השבוע.
בדיוק בשביל זה נועד קולט האדים. למרות הניחוחות והצבעים, בזמן הבישול נפלט עשן וחומרים רעילים. הקולט עוזר לנו לנדף את הריחות ולפלוט אותם החוצה.

 

מסייע לשמור על מערכת המיזוג

בדירות ובתים שאין בהם קולט, כל הלכלוך מצטבר למעלה בדיוק איפה שהמזגן שלנו ממוקם. בטווח הארוך זה בעצם סותם את מערכת האוורור ולכן קולטי אדים חיוניים בבתים שיש בהם מזגנים.

 

מסייע לשמור על הניקיון

הקולט עוזר למנוע את הצטברות השומן והלכלוך על חיפויי המטבח והתקרה.

 

איך בוחרים קולט אדים?

הבחירה של קולט דומה בין השאר לבחירת מוצרי החשמל האחרים במטבח שלנו.
לכל מוצר חשמלי ולו המתקדם ביותר יש את היתרונות והחסרונות שלו הן בהיבט העיצובי והן בהיבט הפונקציונלי. לכן, עלינו לחשוב על גודל הקולט בהתאם לגודל החלל או התקרה, לדרך שבה אנו מבשלים על בסיס שבועי קבוע, להבין איזה סוג של קולט אנחנו רוצים מבחינת הסגנון: נסתר גלוי, עגול או מרובע, עם שילוב של גוף תאורה או ללא ולהתחשב כמובן בתקציב שלנו וכך להחליט.

חברת סונאר מייצרת באופן בלעדי קולטי אדים ומוצרי חשמל למטבח במפעל ייחודי באיטליה בהתאמה מושלמת לצרכים של הקהל הישראלי.
כל הקולטים עשויים מחומרי גלם איכותיים, מגיעים עם אחריות מלאה ושירות התקנה מטעם החברה. נשמח לסייע לכם בתהליך הבחירה ולהתאים עבורכם את קולט האדים בדיוק על פי הצרכים שלכם והתקציב העומד ברשותכם.

ניתן למצוא מגוון עצום של קולטי אדים באתר סמגל אלקטריק